O firmie

„PERSONA” – Prywatna Opieka Dochodząca to spółka, której zarząd tworzą osoby z wykształceniem pedagogicznym, posiadające kilkunastoletni staż pracy związany z niesieniem pomocy drugiemu człowiekowi oraz kwalifikacje umożliwiające zapewnienie Seniorom profesjonalnej opieki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest podnoszenie posiadanych umiejętności i dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi cechował wysoki poziom.
Jesteśmy firmą, dla której miarą sukcesu jest zadowolenie i satysfakcja Podopiecznego oraz Jego Rodziny. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do potrzeb każdego Seniora oraz zapewnienie najlepszej możliwej opieki.

Nasi pracownicy

Każdy z zatrudnionych pracowników odznacza się wysoką kulturą osobistą, spokojem i opanowaniem. Opiekunowie szanują upodobania oraz przyzwyczajenia Seniora i wykazują zrozumienie potrzeb Podopiecznego. Aktywują oni Osobę Starszą do wykonywania codziennych, prostych czynności mając przy tym na uwadze zarówno możliwości, jak i bezpieczeństwo Podopiecznego. Dzięki temu Senior czuje się potrzebny i ważny. Zmianie ulega jego podejście do życia, co z kolei wywiera pozytywny wpływ na rekonwalescencję. Niebanalną rolę w codziennej opiece wywiera również szczegółowy plan dnia, który daje Osobie Starszej poczucie stałości i swego rodzaju bezpieczeństwa.
Warto dodać, iż opiekun wykazuje również odczuwalne wsparcie dla Rodziny Seniora. Już na pierwszym spotkaniu przeprowadza on wyczerpujący wywiad na temat potrzeb i oczekiwań Seniora. Wszystko po to, aby w jak najlepszym stopniu dopasować zakres działań do indywidualnych potrzeb Seniora.

Polityka prywatności